Patrick Seroczynski

iOS Developer & Network Engineer & IT Technical

komórka: (+353) 833379944 IE
e-mail: patrick@seroczynski.net

O Mnie

Od ponad 10 lat skupiam się na komputerach, sieciach komputerowcyh i stronach internetowych. Wspieram inwidualnych użytkowników i firmy.
Również posiadam własny server na Linux. Tak własnie powstał pomysł na projekt o nazwie "eHomeServer". Usługi które są na nim uruchomione to takie jak: serwer www (html/php), FTP, Samba, Media Server itd.

Od 2016 roku uczę się programować i projektuje aplikacje na użądżenia firmy Apple w języku Swift. Jestem na etapie projektowanie i tworzenia swojej pierwszej app-ki, która niedługo zostanie opublikowania w App Store i będzie na mojej stronie do sciągniecia na użadzenia mobilne.

Pracuje w branży IT od 2002 roku. To jest moja pasja i to kocham robić. Lubie proste i jasne rozwiązania...

Zapraszamy do czytania bloga. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na tematy IT. Pisze tam o serwerach, programowaniu oraz technicznych i informatycznych ciekawostkach. Prezentuje na nim wszystko to czym sie zajmuje.

Naprawiam, projektuje, tworze, dostarczam gotowe rozwiązania

Pomagam i wspieram w dziale IT, buduje strony internetowe, buduje i zarzadzam serwerami Home Media, projektuje i tworze aplikacje na urządzenia firmy Apple, połaczenia internetowe, sieci domowe, połączenia bezprzewodowe, zdalny dostęp.

Niektóre z usług, co mogę zaoferować

Jeśli masz problem lub pytanie, a ono nie znajduje się na tej liście, napisz do mnie lub zadzwoń i porozmawiaj. Pomimo faktu, że nie znalazłeś swójego problem lub pytanie, ale może również mogę Ci w tym pomóc.

Naprawa, Konserwacja, Wymiana

Laptop, Komputer, Tablet, nie włączają się, pęknięty wyświetlacz, usuwanie wirusów, powolna albo słaba wydajność, problemy z przegrzewaniem, usuwanie i czyszczenie urządzenie z kurzu, modernizacja programów i sprzętu, probelmy z internetem, pomoc z routerem i ustawieniem sieci Wi-fi, domowy serwer filmów, seriali, zdjęć i muzyki.

Twoja App-ka, Twoja Marka, Tworzenie App-ki

Zaprojektuje wysokiej jakości aplikacje, która wprowadzi twój biznes na kolejny wyższy lewel i nie zostaniesz w tyle za swoja konkurencją. Stworzę dla Ciebie app-ke funkcjonalną z której będziesz zadowolony tak jak twoi klienci. Projekt skupia się na wysokiej jakości aplikacji, która działa na urządzeniach mobilnych. Tworze i programuje dla Ciebie i twojej firmy unikalną aplikacje.

Projektowanie stron internetowych

Tworze i projektuje strony www od kąd pamiętam. Moje strony posiadają system zarządzania trescią (CMS) taki jak ma Joompla or Wordpress. Strony zbudowane są w języku HTML, PHP i CSS. Celem jest stworzenie strony internetowej, która będzie pracować na twoją firmę i dla Ciebie. Do każdego projektu zapewniam wsparcie i szkolenia z obsługi stroną, dzięki czemu można edytować, zmieniać i aktualizwoać swoją stronę. Również zawsze jestem pod telefonem, aby udzielić ci pomocy.